modernizacja grafika

 

 

OPIS DZIAŁAŃ MODERNIZACYJNYCH 2017

Polski Instytut Sztuki Filmowej, „Działania modernizacyjne w Kinie „Sokół” w Trzebini – poprawa warunków funkcjonowania."

 

Wniosek został złożony w ramach Programu Operacyjnego Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej Rozwój Kin, Priorytet Modernizacja kin.

Wysokość dofinansowania wyniosła 15 000 zł

Celem zadania jest zapewnienie zmiany wizerunku Kina "Sokół" w Trzebini na tle lokalnych kin z terenu Województwa Małopolskiego poprzez poprawę warunków jego funkcjonowania dzięki działaniom modernizacyjnym, a także poprzez promocję kina.

W ramach zadania zakupiliśmy:

- Dodatkowe kolumny efektowe. Pozwoliło to na zwiększenie komfortu odsłuchowego widzów, zwłaszcza polegający na poszerzeniu sceny dźwięku surround.

- Drzwi wyjściowe z kina. Poprzednie nie zapewniały dźwiękoszczelności i stanowiły mostek termiczny. Do drzwi wejściowych na salę zakupiliśmy siłowniki zamykające. Modernizacja ta zmniejszy hałas domykanych drzwi i zlikwiduje prawdopodobieństwo niedomknięcia.

- Odtwarzacz BluRay. Pozwoli to nam korzystać bezproblemowo z materiałów w różnych formatach.Obecnie posiadany sprzęt, który w znacznym stopniu nas ogranicza. Koniecznością był zakup niezawodnego źródła, by móc częściej korzystać z niszowego kina lub nietypowych formatów.

 

2017 mod

 

mod 2

 

mod3