TWOJA REKLAMA NA DUŻYM EKRANIE! 

 

Nasze kino odwiedzają setki widzów tygodniowo. Teraz oferujemy Państwu możliwość dotarcia do klientów w jeden z najlepszych możliwych sposobów. Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje.

 

Koszt wyświetlenia reklamy w naszym kinie to 50 groszy netto od widza. Klienci płacą za dotarcie do faktycznej ilości osób mając gwarancję, ze reklama zostanie obejrzana. Reklamy wyświetlane są w bloku reklamowy bezpośrednio przed senasami, kiedy widzowie siedzą już zrelaksowani w swoich fotelach w oczekiwaniu na film.

W najbliższym czasie rozszerzymy ofertę o zryczałtowane pakiety czasowe emisji reklam, wyświetlanie reklam na telewizorach w hallu kina, wymiany barterowej reklam.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom, Trzebińskie Centrum Kultury może wyprodukować reklamę Państwa Firmy od podstaw. W celu zamówienia nakręcenia reklamy i oszacowania kosztów prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wymogi techniczne wyświetlenia reklamy:

 

Gotowy materiał powinien zostać dostarczony na pendrajwie lub jakimkolwiek zewnętrznym dysku z gniazdem przesyłu USB w formacie DCP* na tydzień przed rozpoczęciem emisji do biura kierownika obiektu. Maksymalny czas trwania reklamy: 1 minuta.

 

*DCP - to format używany w cyfrowych projekcjach kinowych, którego rozdzielczość wynosi 2K. Konwersja do tego rodzaju pliku (końcówki OV i VF) jest niezbędna, by wyświetlić reklamę w naszym kinie. Trzebińskie Centrum Kultury oferuje kodowanie materiału do formatu DCP. W celu oszacowania kosztów i wymogów technicznych prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Trzebińskie Centrum Kultury nie odpowiada za problemy techniczne wynikłe z niewłaściwego kodowania plików do DCP lub zły stan techniczny nośników przekazywanych TCK. Nie odpowiadamy również za losowe, niezależne od nas awarie dysków zewnętrznych lub pendrajwów, które mogą się zdarzyć przy każdym uruchomieniu tego rodzaju pamięci.